Holistic coaching and counselling

Odporúčania klientov

Prečítajte si, čo o psychofonetike hovoria moji klienti:
Poznáte tie chvíle, keď sa veci zdajú neriešiteľné, ťažké a väčšie ako my. Alebo chvíle , keď vlastné myšlienky sa dostali do slepej uličky. Sústredíme sa na problém. Blanka spraví svoje kúzlo a odrazu sa pýtate: To čo bolo? V čom som to sedela? A život sa dvihne, perspektíva sa otvorí a s ňou ale i výbava: nástroje, sila vykročiť v smer, ktorý naša duša sama uvidí a uvíta. Čo je to kúzlo alebo radšej plod tvrdej práce; poznatkov a obetavého prístupu k nám priateľom a klientom? Psychofonetika ako nástroj a krásna duša terapeutky tu spolu tvoria kúzlo. Naozaj zmena nastane zvnútra. A získate i poznanie; je to dobrodružná cesta. Je možné i ďalej pracovať samostatne. Ale akoby som opisovala skvelý elixír niekomu abstraktne; vrele odporúčam! Silvia.
„Ďakujem Blanka za vytvorený priestor a možnosť zdielať v kruhu, ktorý mi pomohol nadobudnúť iný uhol pohľadu. Teraz už viem čo je a čo nie je empatia“ Martin, na Kruhu empatie
„Ahoj Blanka,
chcela by som Ti touto cestou velmi pekne podakovat za stretnutie a Tvoje rady. Velmi si mi pomohla.. .zacala som viac spavat, skutocne to je zaklad pre mna, dostatocny oddych. Zrusila som vsetky aktivity co nateraz nezvladam a odoberaju mi sily ….
Dakujem Ti za nastavenie zrkadla a uprimny rozhovor… Tatiana“
„Prečo som zvolila psychofonetiku? – lebo je to zatiaľ najlepší spôsob, aký som našla medzi terapiami a poradenstvami – taký psycho-somato-kaučing – mám rada holistický spôsob nahliadania na môj problém – vyhovuje mi spôsob, akým vníma západného človeka a pristupuje k nemu rešpektujúco na základe klientovej objednávky. Prečo Blanku? – u Blanky osobne som našla na rozdiel od iných citlivejší ženský prístup, cítila som od Blanky porozumenie. Po stretnutí bývam často unavená, ale vždy akoby odľahčená – to ma motivuje aj keď riešim pre mňa vážne až desivé témy. A výsledky mám doslova hmatateľné, darí sa mi riešenia a rozhodnutia prenášať do môjho reálneho života.“ Jela
„Metodické empatia – psychofonetika-  ma lákala, nejak ku mne prichádzali informácie z rôznych strán, dokonca som si kúpila časopis Vitalita a jeden článok bol venovaný psychofonetike. Vnútorne som cítila, že toto je to, čo by mi mohlo pomôcť s mojim problémovým vzťahom s partnerom. Nevedela som, do čoho idem a ako terapia prebieha, takže som bola v očakávaní. Pohodová atmosféra, uvolnenie a otázky, ktoré mi pomohli vidieť samú seba v rôznych podobách, žasla som čo všetko som videla. Musím povedať, že po terapii som sa cítila, ako keby mi padol kameň zo srdca, cítila som sa úžasne.“ Simona
„K psychofonetickemu poradenstvu ma priviedla dilema – stravit vikend na waldorfskom vzdelavani alebo etikoterapii. A tak som sa rozhodla poprosit o pomoc Blanku, netusiac, co vsetko je za na prvy pohlad celkom jednoduchym rozhodnutim tak zlozite.
Pri uvodnej debate a popise vzniknutej situacie sme jednoznacne pomenovali a identifikovali vzorec spravania z detstva, ktory sa mi automaticky spustil.
Pocas nasho stretnutia ma Blanka bezpecne viedla a ja som si opatovne precitila to, co som citila v jednotlivych fazach detstva a puberty a odpovedami na kladene otazky som presne popisala co som v tom case prezivala, ako som sa citila a hlavne pomenovala to, co mi v tom case chybalo.
Pre mna evidentnym znamenim ucinnosti celeho procesu je lahkost a istota, s ktorou som schopna sa dnes rozhodnut a za svojim rozhodnutim si pevne stat bez ohladu na to, co si kto o tom mysli a aky ma na to nazor. Pochopila som, ze povedat inym NIE, casto krat znamena povedat ANO samej sebe.
Dolezitym faktom, ktory teraz spatne vnimam, je uprimne rozhodnutie sa veci riesit, vola a nasledny cin. Ja konkretne som dala slub – domacu ulohu, ktory som v plnej vaznosti a zodpovednosti dodrzala.“
Zuzana
Klienti